به کنکور سـرا خوش آمدید
کتاب کابوک
دانلود اپلیکیشن قبولی !
ghabuli

بزرگترین اپلیکیشن بانک تست کنکور در تمامی رشته ها و تمامی مقاطع, بیش از ۱۰۰هزار تست کنکور در تمامی دروس زیست و ریاضی و فیزیک . باقبولی تست بزن یاد بگیر آزمون بده !‌۱۰۰درصد قبولی

ادامه مطلب
جهش 347 داشته باش !
maktabestan

کلی سوال که بعضی بچه ها تا کنکور به جوابش نمی رسن و بعد کنکور میان میگن قبولی کنکور سخته ولی شاید کسی نبوده که توی شش روز کل رازهای موفقیت در سال کنکور رو بهشون بگه !؟


ادامه مطلب

بررسی آزمون : پادکست مشاوره ای چگونه ترازمان را بالا ببریم ؟ (قسمت چهارم)

بررسی آزمون : پادکست مشاوره ای چگونه ترازمان را بالا ببریم ؟ (قسمت چهارم)
توضیحات :

چگونه ترازمان را بالا ببریم ؟

بررسی آزمون : دانش آموزان خوبم سلام،به فایل آموزشی این هفته خوش آمدید این هفته بخشِ چهارم چگونه به تراز ۷۰۰۰ برسیم را با همدیگر خواهیم داشت .

از سه فایل قبلی که روی سایت قرار داده شده خدارو شکر استقبال خیلی زیادی شده و هزاران نفر آن هارا گوش داده و ده ها نفر نظراتشان را زیر همان پست ها نوشته اند،مسیری که ما داریم سپری میکنیم نه یک مسیر طاقت فرسا و سخت بلکه یک مسیر لذت بخش است،زیرا در انتهای این مسیر قرار است شما به آینده دلخواه خودتان برسید و چیز هایی که میخواهید به دست آورید

هیچوقت به کنکور به دید یک آزمون عذاب آور که قرار است شمارا اذیت کند نگاه نکنید بلکه به کنکور به دید فرصتی نگاه بکنید که قرار است از دل این فرصت آینده دلخواه خودتان را دقیقا مثل یک معمار بسازید!

ما در مسیری حرکت میکنیم که خیلی زیباست،بنابراین به جای منتظر ماندن برای رسیدن به مقصد و لذت بردن از مقصد همین الان از طولِ مسیر بیایید با همدیگر لذت ببریم

خوب،این هفته راجب یک موضوع خیلی مهم برای افزایش تراز میخواهیم با هم صحبت کنیم و آن هم مسئله و بحثِ بررسی آزمون هست !

نمیدانم چند درصد از بچه هایی که در حالِ مطالعه این متن هستند بررسی آزمون انجام میدهند ولی میدانم متاسفانه اکثر اوقات داوطلبان پس از هر آزمون به جای اینکه بررسی کاملی روی نقاط ضعف و قوت خودشان در آزمون انجام دهند دفترچه را به گوشه ای از خانه پرت میکنند و برای آزمون بعدی برنامه ریزی میکنند

  • اما آیا واقعا ساده لوحانه نیست؟
  • چگونه میشود ما بدون پیدا کردن دلیل شکست امروزمان موفقیت دو یا سه هفته بعدمان را رقم بزنیم؟ شما یک آزمونی شرکت کردید و از نتیجه آن راضی نبودید!

مثلا به جای تراز ۷۰۰۰ ترازتان شده ۵۰۰۰، خوب الان بدون پیدا کردن دلیل اینکه تراز شما چرا شده ۵۰۰۰ میتوانید دفعه بعدی به تراز ۷۰۰۰ برسید؟ مگر چیزی قرار است تغییر بکند؟

اگر شما خودرویی دارید و این خودرو خراب است بدون عیب یابی میتوانید دوباره به راه ادامه دهید؟ اصلا مگر میشود بدون بررسی عیب و ایراد های خودتان پیشرفت کنید؟

به این نکته خیلی مهم دقت کنید که بررسی آزمون خیلی مهم تر از خود آزمون است! ما فقط آزمون شرکت میکنیم تا عیب و ایراد های خودمان را بفهمیم و متوجه بشویم و اگر بدون فهمیدن این عیب و ایراد ها هر آزمونی را پشت سر بگذاریم نه میتوانیم دفعه بعدی تراز خوبی کسب کنیم و نه قرار است در کنکور نتیجه بگیریم،پس بررسی آزمون امر خیلی مهمی است

تا اینجا با هم توافق داریم که بررسی آزمون خیلی مهم است،خوب،اما وقتی راجب بررسی آزمون به بچه هایم میگویم آن ها فکر میکنند که بررسی آزمون صرفا به معنای مطالعه پاسخ تشریحی هر سوال است! در حالی که این کار شاید فقط ۵ درصد از بررسی آزمونِ ما باشد،بررسی آزمون آنقدر گسترده است که شاید حتی یک روزِ کامل از شما وقت بگیرد

بررسی آزمون به معنی پیدا کردن دلایل شکست شما در یک آزمون است،در واقع بهتر است بگویم دلایل شکست شما در یک یا چند درسِ خاص چون هر کارنامه ای درس خوب و بد دارد!

امروز در این فایل آموزشی میخواهم هم برایتان راجبِ اهمیت بررسی آزمون برای تراز ۷۰۰۰ و هم نحوه و آموزش بررسی آزمون صحبت کنم،امیدوارم از آن لذت ببرید و حتما حتما دقت کنید بچه ها بدون بررسی آزمون پیشرفت کردن و رسیدن به تراز ۷۰۰۰ هیچ معنایی ندارد!

 

رایگان گوش کنید : پادکست مشاوره چگونه ترازمان را بالا ببریم ، قسمت اچهارم با موضوع تحلیل آزمون ( بررسی آزمون ) مهم تر از خود آزمون ، شامل قوانین برای بالا بردن تراز و رسیدن به تراز ۷۰۰۰ می باشد ، این پادکست کاری از استاد گلی می باشد و قسمت های بعد به زودی اضافه می شود .

به این پست امتیاز دهید.

زمان قرار گیری : ۱۴ آبان ۱۳۹۷
کاری از : حسن گلی
حجم فایل : 16 مگابایت
امتیاز دهید :
به این پست امتیاز دهید.

دانلود با لینک مستقیم
دیدگاه های شما
ارسال دیدگاه جدید :

۲ دیدگاه برای “ بررسی آزمون : پادکست مشاوره ای چگونه ترازمان را بالا ببریم ؟ (قسمت چهارم)”

نیره س گفت:

استاد جان یک دونه ای…..امیدوارم این ویس ها ادامه داشته باشه

نازنین گفت:

تشکر ، ویس های مشاوره ای عالیه