Code Center
اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
هفت راز موفقیت در کنکور

انتشارات نانو

450450

400dar400

ما ادعا داریم با این پکیج می توانید به راحتی دین و زندگی را در کنکور بالای ۹۰% بزنید. یادگیری آیات و مفاهیم و معانی آن ها بطور کامل به صورت تضمینی !!! یادگیری ارتباط بین آیات ، احادیث ، اشعار ، متون کتاب به طور کامل در کمترین زمان !!!! آموزش کل دین و زندگی پیش دانشگاهی کنکور در دو ساعت و چهل و پنج دقیقه

تجربی‌ها و درس ریاضیات تجربی

موضوع : به شیوه نفرات برتر ...

تجربی‌ها و درس ریاضیات تجربی

در این مطلب قصد دارم چند نکته در مورد درس ریاضی تجربی خدمتتون عرض کنم؛ تو رشته‌ی تجربی درس ریاضی می‌تونه جلوتون بندازه البته به شرطی که زیستتون هم قوی باشه.

shive_bartarha

تعداد قابل ملاحظه‌ای از سؤالای کنکور از مثال و تمرین‌های کتاب درسی شبیه‌سازی شده.

پس تسلط شما بر مثال‌ها و تمرین‌های کتاب درسی دوره‌ی دبیرستان، کمک زیادی می‌کنه.

هم‌چنین هر ساله تعداد قابل توجهی از سؤال‌ها مشابهت عینی یا مفهومی با کنکورهای سال‌های قبل دارن.

توصیه اکید به کنکوری‌های تجربی می‌کنم که از حل تست‌های غیراستاندارد در درس ریاضی پرهیز کنند و وقت خود را صرف تسلط بر تست‌های کنکورهای سال‌های قبل نمایند.

تو کنکور ریاضی وقت زیادی می خواد؛

سؤالای درس ریاضی تجربی در کنکور معمولا خیلی سخت نیستن (البته به شرط این‌که بر تمرین‌ها و مثال‌های کتاب درسی و کنکورهای سال‌های قبل تسلط داشته باشین.) به جاش وقت گیرن یعنی شما جواب سؤال رو می‌دونید ولی وقت نمی رسه حل کنید.برای حل این مشکل باید بیش‌تر و بیش‌تر تمرین کنید تا محاسباتتون قوی‌تر بشه و وقت کم نیارید.

برای خوب زدن ریاضی زیست بخونید!!!

برای خوب زدن ریاضی، علاوه بر این‌که باید یه چیزی بلد باشید ، وقت زیادی هم باید سر جلسه روش بذارید .

به نظرمن اگه زیست رو قوی کار کرده باشید و سرجلسه در زمان خودش بتونید جواب بدین و از طرفی مجبور نشین از وقت زمین هم برای زیست بذارین، فرصت کافی برای پاسخ‌گویی به سؤالای ریاضی رو پیدا می‌کنید.

ریاضی تمرین می خواد:

راستش رو بخواهید تو ریاضی لازم نیست زیاد فرمول و روش و … بلد باشید یا جزوه های رنگارنگ!!! بخونید.اونی که تو ریاضی تسلط میاره ،فقط و فقط تمرین و ممارسته یعنی باید برید هی تمرین تشریحی و … حل کنید….

توصیه م اینه که در این درس از یک کتاب تمرین تشریحی (مانند کتاب دوسالانه) استفاده کنید.سوال‌ها رو کاملاً بررسی و کالبد شکافی کنید و از روش زود رد نشید.

تو هر سوال هم سعی کنید مفاهیم و فرمول ها رو یه بار برای خودتون مرور کنید.

به جای حفظ کردن روش های عجیب و غریب و میانبر و فرمول های من در آوردی تا می تونید تمرین حل کنید، ضرر نمی بینید.

چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.25 ( 4 رای )
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "کنکور سرا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز

450450