Code Center
عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)

payetakhtketab1

amoozesh-riazi

maktabestan-728x180

جمع بندی کنکور ۹۶

موضوع : مشاوره,ویژه کنکوری ها

جمع بندی کنکور ۹۶

جمع بندی با تاکتیک سه روز یکبار

style3

داریم به کنکور نزدیک میشیم . روز های آخر دیگه وقت خوندن مطالب جدید نیست..

فقط دوره دوره دوره…

یادتون باشه خوندن ۱۰۰درصدی ۸۰ درصد مطالب بهتر از خوندن ۸۰ درصدی ۱۰۰ درصد مطالبه

اکنون زمان جمع بندی است

اهمیت خردادماه که به دوران جمع‌بندی معروف است برای همه‌ی شما روشن است. این دوره دوره‌ی تثبیت آموخته‌هاست؛ بنابراین با برنامه‌ریزی و اجرای روش صحیح جمع‌بندی می‌توانید در هر جایگاهی که هستید رشد و پیشرفت کنید. استفاده از منابع مناسب در این دوره سرعت عمل و روند کاری شما را افزایش خواهد داد. در این دوران می‌توانید هر روز روی یک درس تمرکز کرده و تسلط خود را افزایش دهید. با استفاده از کتاب‌های زرد عمومی و اختصاصی به تمرین تست‌های مجموعه‌ای بپردازید و اشتباهات خود را همان روز برطرف کنید و روی مباحثی که نیاز به توجه بیش‌تری دارند متمرکز شوید و به مرور و مطالعه‌ی آن‌ها بپردازید. با این کار می‌توانید:
هر روز خودتان را ارزیابی کرده و یادگرفته‌های خود را یک بار دیگر تثبیت کنید.
کنکور را شبیه‌سازی کرده و آرامش بیش‌تری کسب کنید.
با تیپ انواع سؤالات کنکور سال‌های قبل آشنا شوید.
تمام مطالب و مباحثی را که باید مطالعه شوند پوشش ‌دهید.

جمع بندی به روش ۳ روز یکبار

روش جمع‌بندی به شیوه‌ی هر سه روز یک‌بار، یکی ازتکنیک‌ها و روش‌های بسیارمهمدوران جمع‌بندی در فرصت باقی‌مانده تا کنکوراست. تا به الان چندین ماه خود را صرف یادگیری مطالب و منابع کنکور کرده‌اید. حالا وقت آن است که آن‌ها را در بازه‌های کوتاه‌مدتسه‌روزه، جمع‌بندی و آماده‌ی استفاده در جلسه‌ی کنکور کنید.
در این شیوه، یک روز صرف برگزاری آزمون و تحلیل آن می‌شودو دو روز دیگر، صرف پرداختن به مباحث خاصی می‌شود که در آن‌ها بیش‌تر احساس ضعف یا نیاز می‌کنید. بهتر است آزمون‌ها را در شرایط مشابه کنکور برای خود برگزار کنید: با لباس رسمی سر ساعت مقرر بدون استفاده از چرک‌نویس و ماشین‌حساب.
بهترین ابزاری که شما را در این بازه یاری می‌کند کتاب زرد است. آزمون‌های کتاب زرد را به روش گفته‌شده در بالا برای خود برگزار کنید و مباحثی را که احتیاج به مرور دارید هر چه زودتر بیابید.

paytakhteketab

maktabestan-468x60

چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "کنکور سرا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز

m946