به کنکور سـرا خوش آمدید
دانلود اپلیکیشن قبولی !
ghabuli

بزرگترین اپلیکیشن بانک تست کنکور در تمامی رشته ها و تمامی مقاطع, بیش از ۱۰۰هزار تست کنکور در تمامی دروس زیست و ریاضی و فیزیک . باقبولی تست بزن یاد بگیر آزمون بده !‌۱۰۰درصد قبولی

ادامه مطلب
جهش 347 داشته باش !
maktabestan

کلی سوال که بعضی بچه ها تا کنکور به جوابش نمی رسن و بعد کنکور میان میگن قبولی کنکور سخته ولی شاید کسی نبوده که توی شش روز کل رازهای موفقیت در سال کنکور رو بهشون بگه !؟


ادامه مطلب

دانلود رایگان جزوه زیست شناسی یازدهم (تنظیم عصبی)

دانلود رایگان جزوه زیست شناسی یازدهم (تنظیم عصبی)
توضیحات :

دانلود رایگان جزوه زیست شناسی یازدهم (تنظیم عصبی)

فصل دستگاه عصبی زیست شناسی یازدهم علاوه بر اینکه خود دارای توضیحات مهمی است با اکثر فصل های زیست شناسی مرتبط است .

در ادامه توضیحات نکات کنکوری دستگاه عصبی زیست شناسی یازدهم نگاهی اجمالی به بودجه بندی کنکور تجربی ۹۸ در مورد فصل دو زیست شناسی یازدهم خواهیم داشت .

در بررسی بودجه بندی این فصل میبینیم که این فصل از لحاظ تعداد سوالات روند صعودی و نزولی داشته ام در به طور کلی در حالت حداکثر تست های طرح شده از این فصل سه تست بوده اما به طور متوسط دو تست از فصل دستگاه عصبی معمولا در کنکور تجربی مطرح می گردد.

دانلود رایگان جزوه زیست شناسی یازدهم

همواره در توضیحات مربوط به درس زیست شناسی اعلام کرده ایم که نحوه ی طرح سوالات در درس زیست دیگر فقط بر پایه ی حفظ سوالات نیست.

بلکه ترکیب و مفهوم نقش اصلی را در طراحی سوالات ایفا می کند . ترکیب فصول مختلف زیست برای طراحی سوالات کنکور سراسری بسیار مورد توجه قرار گرفته است

به طوری که در کنکور سراسری تجربی ۹۶ در درس زیست ۹ تست بصورت کاملا ترکیبی مطرح شده است و در صورتی که داوطلب تمام فصل ها را به طور کامل مطالعه نکرده باشد در پاسخ به این سوالات به مشکل خواهد خورد .

درس زیست شناسی یکی از مهم ترین دروس برای داوطلبان رشته ی تجربی میباشد و باید کنکوری های عزیز روش مطالعه خود را در این درس بر شیوه مفهوم و ترکیب فصل ها قرار دهند و باید نحوه صحیح مطالعه زیست را به طور کامل اجرا نمایند

به کنکوری های ۹۸ توصیه می گردد بهترین منابع کنکور ۹۸ تجربی را نیز مطالعه نمایید .

نکات کنکوری زیست شناسی یازدهم نکات کنکور فصل دستگاه عصبی جزوه دستگاه عصبی

با درصد بالای زیست شناسی در کنکور شانس قبولی در رشته های پزشکی افزایش می یابد

به این پست امتیاز دهید.
دانلــــود

دیدگاه های شما