به کنکور سـرا خوش آمدید
دانلود اپلیکیشن قبولی !
ghabuli

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین برنامه برای تست کنکور، آزمون آنلاین و نمونه سوال در بستر اینترنت

ادامه مطلب
جهش 347 داشته باش !
maktabestan

بذارین در ابتدا ریشه اسم پکیج جهش ۳۴۷ رو واستون تعریف کنم: ۳ دور – در ۴ماه بیش از ۷۰% مطالب کنکور رو بخونین و جهشی رویایی داشته باشین!

ادامه مطلب

روشی برای مطالعه‌ دروس‌ اختصاصی ۲ (شیمی)

توضیحات :

روشی برای مطالعه‌ دروس‌ اختصاصی ۲ (شیمی)

 هر درسی برای مطالعه، روش خاصی دارد. به‌کارگیری روش مناسب در هر درس موجب کسب نتیجه‌ی مطلوب خواهد شد. به خاطر داشته باشید که مباحث برای مطالعه از روند ثابتی پیروی نمی‌کنند. نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشت این است که هر فرد برای مطالعه‌ی هر درس، شیوه‌ی خاص خود را خواهد داشت؛ اما می‌توان یک قالب مطالعه‌ی کلی برای درس‌ها تعریف کرد.

shive_bartarha

 

 

۲٫ شیمی

شیمی جزء درس‌هایی است که دارای دو قسمت تحلیلی و حفظی است و باید با روش خاصی که شامل توجه به هر دو قسمت است، مطالعه و مرور شود. برای مطالعه‌ی این درس توصیه می‌شود در مباحث تحلیلی، با مطالعه‌ی درس‌نامه‌ها مفاهیم را درک کرده و سپس شروع به تست‌زنی کنید و با تمرین و تست‌زنی به تسلط دست یابید. در مباحثی مانند استوکیومتری، ترمودینامیک، محلول‌ها، سینتیک، اسید و باز و… حل تست‌ها به تعداد زیاد و به صورت متنوع ایده‌ی حل بسیاری از مسائل را در ذهن شما ایجاد خواهد کرد و در جلسه‌ی آزمون با صرف زمان کم‌تر و به‌راحتی ایده‌ی حل مسائل به ذهن‌تان خواهد رسید. از خلاصه‌برداری در هر دو قسمت این درس نباید غافل شد. تست‌های کنکور سال‌های گذشته سبب کسب نتیجه‌ی مطلوب خواهد شد.

البته در این درس نیز سؤالات تشریحی کمک زیادی به یادگیری خواهد کرد.

به این پست امتیاز دهید.

دیدگاه های شما