به کنکور سـرا خوش آمدید
دانلود اپلیکیشن قبولی !
ghabuli

بزرگترین اپلیکیشن بانک تست کنکور در تمامی رشته ها و تمامی مقاطع, بیش از ۱۰۰هزار تست کنکور در تمامی دروس زیست و ریاضی و فیزیک . باقبولی تست بزن یاد بگیر آزمون بده !‌۱۰۰درصد قبولی

ادامه مطلب
جهش 347 داشته باش !
maktabestan

بذارین در ابتدا ریشه اسم پکیج جهش ۳۴۷ رو واستون تعریف کنم: ۳ دور – در ۴ماه بیش از ۷۰% مطالب کنکور رو بخونین و جهشی رویایی داشته باشین!


ادامه مطلب

صفر تا صد برنامه ریزی

توضیحات :

صفر تا صد برنامه ریزی

صفر تا صد برنامه ریزی به سیر تا پیاز هر آنچه یک داوطلب باید برای برنامه ریزی کنکور بداند میپردازد

barnamerizi

خوب همه ماها میدونیم که مهم ترین دلیل مراجعه به مشاور معضلی هست به نام برنامه ریزی! برنامه ریزی آنقدر از سمتِ افراد سودجو بزرگ جلوه داده شده که دانش آموز فکر میکنه حتما باید شخص خاصی برنامه ریزی برای اون انجام بده و خودش از این کار عاجزه! اما من به شما ثابت خواهم کرد شما هم میتوانید برنامه ریز موفقی بشوید!
برای این مهم ابتدا من شروع کردم به خوندن مقالات خارجی در مورد برنامه ریزی و سایت های مختلف! جالبه بدونید همه روش های برنامه ریزی در سرتاسر جهان مشترک هستش! اما این وسط چند تا آپشن یا امکانات باید به این برنامه ریزی اضافه میکردیم! با دوستان نشستیم و برنامه ریزی رو با توجه به کنکور ایران و ماه رمضان شخصی سازی کردیم!

اعمال اصل سه رنگ
در مدل برنامه ریزی معمولی چینش درس ها بر اسا اهمیت هست! اما این اصل در ماه رمضان به ترتیب سختی و اسانی چیده میشود!
اضافه کردن مرور با توجه به آزمون آزمایشی
امکان مرور با توجه به سیستم ازمون آزمایشی اضافه شده { مرور با تست}
تدبیر ویژه برای استراحت و زمان های عقب ماندگی
زمان کافی و لازم برای استراحت مد نظر گرفته شده هست! زمان کافی هم برای عقب ماندگی اعمال شده
و شخصی سازه شده با توجه به کنکور ایران … {نوین ترین سیستم برنامه ریزی}

 

دانلود فایل صوتی سیر تا پیاز برنامه ریزی کنکور
مدرس:حسن گلی

dlll

پی نوشت: با گوش فرا دادن به این فایل صوتی حتما میتونید برنامه خودتون رو بریزید و کنکوری درس بخونید! مطالب بسیار ساده گفته شده! ولی برای محکم کاری اواخر هفته که استارت پروسه کنکور هست از طرف ما! آقای محمدی ۶ تا برنامه تالیف کرده که خدمتتون قرار خواهیم داد دانلود کنید! برنامه کاملا هم سطح برنامه های فروشی سطحِ نت هست!
در ۳ گروه آزمایشی برای دو سیستم آزمون ! در کل ۶ برنامه تالیفی هر چند هفته یک بار { با توجه به فواصل آزمون ها } روی سایت قرار میگیره! ما سعی میکنیم بعد از تابستان دامنه این برنامه رو به سنجش و گاج هم تعمیم بدیم! ولی فعلا برای سه گروه ازمایشی و دو سیستم برنامه تالیف خواهیم کرد!
این نکته رو هم اضافه بکنم! دوستانی که توان شرکت در آزمون آزمایشی رو دارند! خواهش میکنم شرکت کنید! سر جلسه حتما برید! دوستانی که به هر دلیل نمیتونن شرکت بکنن! نگران نباشند! حداکثر بعد یک روز از برگزاری آزمون به سایت سر بزنن و آزمون مورد نظرشون رو دانلود بکنن تو خونه از خودشون آزمون بگیرن! پس بچه هایی که مشاور ندارن! برنامه بگیرن! بچه هایی که آزمون نمیتونن برن آزمون بگیرن! …
موفق باشید

 

تکمیلی : نمونه برنامه ریزی موفق از خانومِ رضوان به ایشون تبریک میگم با تلاش و پشتکار بالاخره تونستند یک برنامه خوب با توجه به سطح خودشون تنظیم بکنند! دانش آموزان عزیز برنامه های ساخته شده خودتون رو برای ما بفرستید

photo-2015-06-19-19-28-24

 

 

منبع : استراتژی مطالعه

 

به این پست امتیاز دهید.

دیدگاه های شما