به کنکور سـرا خوش آمدید
دانلود اپلیکیشن قبولی !
ghabuli

بزرگترین اپلیکیشن بانک تست کنکور در تمامی رشته ها و تمامی مقاطع, بیش از ۱۰۰هزار تست کنکور در تمامی دروس زیست و ریاضی و فیزیک . باقبولی تست بزن یاد بگیر آزمون بده !‌۱۰۰درصد قبولی

ادامه مطلب
جهش 347 داشته باش !
maktabestan

کلی سوال که بعضی بچه ها تا کنکور به جوابش نمی رسن و بعد کنکور میان میگن قبولی کنکور سخته ولی شاید کسی نبوده که توی شش روز کل رازهای موفقیت در سال کنکور رو بهشون بگه !؟


ادامه مطلب

مطالعه‌ی درس‌های اختصاصی ۱ (ریاضی و فیزیک)

توضیحات :

مطالعه‌ی درس‌های اختصاصی ۱ (ریاضی و فیزیک)

هر درسی برای مطالعه، روش خاصی دارد. به‌کارگیری روش مناسب در هر درس موجب کسب نتیجه‌ی مطلوب خواهد شد. به خاطر داشته باشید که مباحث برای مطالعه از روند ثابتی پیروی نمی‌کنند. نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشت این است که هر فرد برای مطالعه‌ی هر درس، شیوه‌ی خاص خود را خواهد داشت؛ اما می‌توان یک قالب مطالعه‌ی کلی برای درس‌ها تعریف کرد.

shive_bartarha

۱٫ ریاضی و فیزیک

این دو درس از مباحث تحلیلی محسوب می‌شوند. برای مطالعه‌ی این درس‌ها ابتدا مباحث برنامه‌ی راهبردی را با استفاده از جزوه‌ی دبیر یا درس‌نامه‌ها مطالعه کنید. سعی کنید زمان را به صورت افراطی به این موضوع اختصاص ندهید. بهترین روش این است که مفهوم کلی را از درس‌نامه دریافت کرده و بعد از حل تمرین تشریحی با تست‌زنی به تسلط دست یابید. مباحث یک فصل را به چند بخش تقسیم کنید و بعد از فهم هر قسمت تعدادی تست با هدف یادگیری و آشنا شدن با نحوه‌ی طرح تست و دیدگاه طراح در بخش مورد نظر کار کنید. بعد از اتمام همه‌ی قسمت‌ها، در پایان تست‌های جامعی را که شامل تمام قسمت‌ها هستند تمرین کنید. پس از رسیدن به تسلط نسبی با کار کردن تعدادی از تست‌ها به صورت زمان‌دار به‌راحتی خواهید توانست در زمان مقرر به سؤالات پاسخ‌گو باشید. خلاصه‌برداری از فرمول‌ها و نکات مهم، در دوران جمع‌بندی می‌تواند منبع طلایی برای مرور سریع‌تر و بازیابی تمام اطلاعات تثبیت‌شده در ذهن باشد.

به این پست امتیاز دهید.

دیدگاه های شما