Code Center
به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
هفت راز موفقیت در کنکور

انتشارات نانو

450450

400dar400

ما ادعا داریم با این پکیج می توانید به راحتی دین و زندگی را در کنکور بالای ۹۰% بزنید. یادگیری آیات و مفاهیم و معانی آن ها بطور کامل به صورت تضمینی !!! یادگیری ارتباط بین آیات ، احادیث ، اشعار ، متون کتاب به طور کامل در کمترین زمان !!!! آموزش کل دین و زندگی پیش دانشگاهی کنکور در دو ساعت و چهل و پنج دقیقه

۷ پیشنهاد برای مطالعه‌ مبحث فیزیک جدید

موضوع : به شیوه نفرات برتر ...

۷ پیشنهاد برای مطالعه‌ مبحث فیزیک جدید

shive_bartarha

 

۱-     مبحث فیزیک جدید نسبت به مباحث فیزیک یک پیش و فیزیک ۳ کم حجم‌تر و دارای روابط کم‌تری می‌باشد و مطالب مطرح‌شده در آن عمدتاً تشریحی و روابط مطرح شده در آن ساده‌تر است و راه‌حل‌های آن نیز چندان طولانی نیست. بهترین منبع برای خواندن آن کتاب درسی می‌باشد زیرا هم توضیح کامل و کافی دارد و مثال‌ها و تمرین‌های مرتبط را با مفاهیم و همراه با نمودارها و شکل های خوبی توضیح داده است.

 

۲-     این مبحث حفظی است بهتر است بعد از مطالعه کتاب پاسخ تشریحی تست‌ها را حفظ کنید.

 

۳-     ابتدا یادگیری مفاهیم پایه و تعاریف، سپس یادداشت و خلاصه‌برداری از فرمول‌های مهم توصیه می‌شود.

 

۴-      توصیه می‌شود برای خواندن مبحث فیزیک جدید از شکل ها و نمودارهای کتاب غافل نشوید.توجه به نمودارهای تابندگی برحسب طول موج از هر دو دیدگاه قدیم و جدید و توجه به نتایج آن اهمیت دارد.

 

۵-     پدیده فوتوالکتریک و روابط آن یکی از مهم‌ترین مطالبی است که در این فصل مورد توجه قرار می‌گیرد و هم چنین رابطه‌ی ریدبرگ بالمر یکی دیگر از سرفصل های اساسی در این مبحث است و بر مبنای جدول طیف اتم هیدروژن تنظیم شده است نام رشته‌ها و گستره‌ی طول موج آن‌ها جزو نکاتی است که حتماً باید به خاطر داشته باشید .

 

۶-     شکل های کتاب رابادقت بررسی کنید و فراموش نکنید که مبحث فیزیک جدید درعین ساده بودن، نکات زیادی دارد که عمیق خواندن به همراه خلاصه‌برداری ضروری می‌باشد.

 

۷-     ابتدا مطالعه کامل کتاب و تسلط بر تمامی مفاهیم فرمول ها وجداول سپس حل تمامی تمرین ها مثال ها ی انتهای کتاب.پس از تسلط بر کتاب مراجعه به جزوه استاد و حل تمامی تمرین ها مجدد و بدون نگاه کردن به حل استاد.در مرحله آخر رجوع به کتاب آبی.در آخر رفع اشکال فراموش نشود.

 

فرستاده شده از طرف: صدیقه بگم حسینی-منیژه نوروزی-سیمین اسپوتین-معصومه ایمانخواه-کیمیا عبدالحسینی مقدم-سارا جوادی نمینی-سمیه رسول زاده-محمد کرمی منش-حنانه سادات پورحیدری

چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "کنکور سرا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز

450450