به کنکور سـرا خوش آمدید
دانلود اپلیکیشن قبولی !
ghabuli

اپلیکیشن کنکور قبولی، بهترین برنامه برای تست کنکور، آزمون آنلاین و نمونه سوال در بستر اینترنت

ادامه مطلب
جهش 347 داشته باش !
maktabestan

بذارین در ابتدا ریشه اسم پکیج جهش ۳۴۷ رو واستون تعریف کنم: ۳ دور – در ۴ماه بیش از ۷۰% مطالب کنکور رو بخونین و جهشی رویایی داشته باشین!

ادامه مطلب

دانلود رایگان اپلیکیشن قبولی ویژه اندروید و آیفون

توضیحات :

دانلود رایگان اپلیکیشن قبولی ویژه اندروید و آیفون

قبولی با “قبولی” ، پیشنهادی وبسایت کنکور سرا

photo_2018-03-13_10-47-32

 

قبولی با «قبولی» اپلیکیشن کنکور قبولی، شما را از هر کتاب تست کنکور و کنکور آزمایشی دیگر بی نیاز می کند. با قبولی می توانید برای تست کنکور دبیرستان، کارشناسی، کارشناسی ارشد، استخدامی و راهنمایی و رانندگی خودتون رو آماده کنین.   برخی از امتیاز های ویژه قبولی: – کامل ترین مجموعه کنکور: بانک سوال کنکور «قبولی» از مجموعه تست‌های هر انتشاراتِ موفق کتاب‌های کنکور موجود در بازار، بزرگ‌تر و کامل‌تر است. به محض اینکه این اپلیکیشن کنکور رو دانلود کنید، به صد ها هزار تست معتبر و ویراسته‌ دسترسی پیدا می‌کنید که معادل بیش از ??? کتاب تست دبیرستان و کنکور است. این بانک تست مدام در حال بزرگ‌‌تر و کامل تر شدن هم هست.   راحت ترین اپلیکیشن کنکور است: تست زدن روی موبایل (گوشی هوشمندِ سبک‌وزن) به مراتب راحت‌تر از تست زدن روی کتاب و کاغذ است. هم چنین دیگر لازم نیست حتما پشت میز بنشینید. هر جا گوشی‌تان همراهتان باشد می‌توانید با «قبولی» کار کنید و تست کنکور بزنید. چه روی تخت و کاناپه و در مهمانی و تاکسی و اتوبوس و حتی دستشویی و و چه در سالن انتظار ایستگاه قطار و مطب دکتر و در سفر و حضر. از این به بعد می توانید با «قبولی» هر جا ‌که بخواهید و باشید از وقت‌تان برای آمادگی کنکور استفاده کنید. حتی دیگر لازم نیست در سال پیش از کنکور به دعوت‌های مهمانی و سفر نه بگویید. می‌توانید دعوت‌ها را قبول  کنید و در صورت لزوم در گوشه‌ی مهمانی و در مسیر سفر با گوشی‌تان کار مفید کنید. هر جا، بدون عذاب وجدان. حتی مثلا می‌توانید خواهر/برادر کوچک‌ترتان را به پارک ببرید و خودتان روی صندلی پارک با اپلیکیشن قبولی ‌کار کنید. از شر و زحمت انتخاب، خریدن، حمل کردن و انبارِ این همه کتاب کنکور هم خلاص می‌شوید. حس خوبی خواهید داشت که همه‌ی چیز یک جا است، در یک اپلیکشن، روی گوشی‌ای که همیشه همراه دارید و همه‌جا و راحت قابل دسترس است. ساده و بی‌دردسر.  

 

سایر امکانات قبولی:

-دسترسی به پاسخ تشریحی هر سوال -تعیین سختی سوال ها -دسترسی به سوال هایی که به آنها پاسخ صحیح داده نشده و امکان مرور -ابزاری برای سنجش و آموزش -امکان مشخص کردن منبع، درس و سختی سوال های -ارایه گزارش هوشمند از عملکرد شما در هر درس -اطلاع از نحوه پاسخگویی سایر کاربران قبولی به هر سوال و درصد آنها -امکان برنامه ریزی روزانه برای استفاده بهتر از زمان   در حال حاضر قبولی برای آزمون در مقاطع زیر قابل استفاده است:  

 

 

مقطع دبیرستان (کارشناسی):

– پیش دانشگاهی – سوم دبیرستان – دوم دبیرستان – دهم(بزودی) – یازدهم(بزودی)  

 

در رشته های:

– زیست شناسی (تجربی) – ریاضی و فیزیک – انسانی  

 

مجموعه استخدامی:

– آزمون استخدامی آموزش و پرورش – فراگیر دولتی – بانک ها – دستگاه های اجرایی  

 

مجموعه مهارت ها:

– راهنمایی و رانندگی (آیین نامه و فنی)  

 

کنکور کارشناسی ارشد:

 

کشاورزی و منابع طبیعی، شامل گرایش‌های :

زراعت و اصلاح نباتاتتوسعه روستاییعلوم باغبانیترویج و آموزش کشاورزیمکانیزاسیون کشاورزیمنابع طبیعیمحیط زیستشیلاتمدیریت کشاورزیمهندسی کشاورزیآب  

 

پیراپزشکی، شامل زیرشاخه‌های:

پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادانپرستاریویروس شناسیزیست فناوری پزشکیخون شناسی آزمایشگاهی و بانک خونایمنی شناسیاپیدمیولوژیآموزش بهداشت  

 

هنر، شامل موارد زیر:

هنرهای نمایشی و سینمامعماریمرمت و احیای ابنیه و بافت های تاریخیهنرهای تصویری و طراحیطراحی شهری  

 

فنی و مهندسی، زیر گروه‌های:

مهندسی نساجی ( تکنولوژی نساجی )مهندسی مکانیکمهندسی معماری کشتیمهندسی عمرانمدیریت نساجیمدیریت در سوانح طبیعیمهندسی برقشیمی ( بهداشت ، ایمنی و محیط زیست )  

 

علوم پایه، شامل:

ژئوفیزیک و هواشناسیعلوم زمینفوتونیکزیست شناسی  

 

علوم انسانی ، شامل گرایش‌های:

حسابداریعلوم سیاسی و روابط بین المللعلوم تربیتیعلوم اقتصادیعلوم ارتباطات اجتماعیعلوم اجتماعیسنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیاییزبان و ادبیات فارسیتربیت بدنی و علوم ورزشیباستان شناسیحقوقمدرسی معارف اسلامی دامپزشکی، شامل: – بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی  

 

 

راههای ارتباط با ما:

?? پشتیبانی در تلگرام @GhabouliAdmin     ?? کانال تلگرام قبولی @GhabouliApp     وب سایت قبولی ghabouli.ir   قبولی با «قبولی»

به این پست امتیاز دهید.

دیدگاه های شما